PIELĘGNACJA WŁOSÓW FARBOWANYCH I OSŁABIONYCH – LOREAL

Rynek fryzjerski specjalizujący się w zabiegach oraz środkach stylizacyjnych stale się rozszerza i cieszy coraz większym zainteresowaniem. Klienci bowiem coraz chętniej poddają się licznym zabiegom koloryzującym i stylizującym włosy. Każdy chce się wyróżniać, wyglądać wyjątkowo, a pomóc ma mu w tym oryginalna fryzura. Na szczęście wraz z farbowaniem i stylizowaniem poszerza się również gama produktów poświęconych intensywnej odbudowie i regeneracji włosów farbowanych i osłabionych. Znaleźć je można wśród asortymentu paryskiej marki Loreal.

Loreal to światowej sławy firma, która cieszy się ogromnym zaufaniem wśród miliona klientów z całego świata, a także ugruntowaną pozycją na rynku pośród licznej konkurencji. Wśród rozlicznych kategorii produktów Loreal znaleźć możemy takie, które poświęcone są odbudowie włosów osłabionych zabiegami stylizacyjnymi i koloryzującymi:

1. włosy zniszczone łamliwe suche pozbawione życia

2. włosy z pasemkami     

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że pielęgnacja włosów farbowanych i osłabionych wymaga szczególnych zabiegów. Wiadomym jest, że włosy często traktowane zabiegami i środkami do stylizacji oraz farbami stają się wysuszone, mają rozdwojone końcówki, są łamliwe, sprawiają wrażenie, jakby zostały pozbawione życia. Nie wystarczy odbudować osłabione włosy, co już samo w sobie jest niebywale trudne, ale należy także zapobiegać dalszym negatywnym wpływom farbowania i stylizowania włosów. W przypadku włosów zniszczonych i farbowanych dobrze jest, gdy kosmetyk zawiera składniki odżywiające włókno włosa. Dzięki temu stają się one zdrowe i zdecydowanie lepiej wyglądają. Po zastosowaniu produktu powinny być miękkie i charakteryzować się połyskiem. Produkt musi działać tak, by odbudował włosy – sprawił, że końcówki nie będą się rozdwajać oraz, że włosy stracą swoją skłonność do łamania się. W kwestii zaś samych włosów farbowanych, preparaty dodatkowo powinny chronić kolor przed blaknięciem. Służą temu zawarte w kosmetyku filtry UV, witamina E oraz antyutleniacze. Wszystko to sprawia, ze kolor zachowuje intensywność aż do czasu gdy nastąpi następna koloryzacja włosów. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że do wymywania koloru przyczynia się właśnie szkodliwe promieniowanie UV, woda morska oraz chlorowana. W związku z tym, stale jesteśmy narażenie chociażby na działanie promieni słonecznych. Jeśli nie ma możliwości uchronienia się od powyższych czynników, to przynajmniej należy regularnie stosować preparaty fryzjerskie przeznaczone do włosów farbowanych i zniszczonych.

Współczesny, bogaty rynek specjalizujący się w kosmetykach do włosów, oferuje mnóstwo preparatów przeznaczonych do ochrony włosów po koloryzacji. Z racji tego, że działanie produktów nie ogranicza się tylko i wyłącznie do odbudowy struktury włosa, ale także do ochrony koloru, powstaje niezwykle wiele kosmetyków przeznaczonych do konkretnych kolorów włosów. I tak, blondynki znajdą produkty fryzjerskie dedykowane specjalnie im. Podobnie brunetki i rudzielce. Jest to doskonała wiadomość, bowiem każdy kolor włosów wymaga innego traktowania. Inne składniki zawarte w kosmetykach ochronią włosy blond, a inne ciemniejsze. Dobór właściwych kosmetyków jest rzeczą bardzo istotną. Tym właśnie cechuje się właściwa, profesjonalna pielęgnacja włosów farbowanych i osłabionych.

Należy pamiętać, że świetny wygląd włosów ogranicza się nie tylko do efektów, jakie zyskujemy po przeprowadzeniu zabiegów koloryzujących oraz stylizujących. Konieczna jest właściwa pielęgnacja włosów farbowanych i osłabionych. Bez tego żadna, nawet najbardziej oryginalna fryzura nie będzie nikogo zachwycać. Włosy pozbawione życia i blasku wyglądają mało efektownie. W związku z tym, pamiętaj o właściwej pielęgnacji! Olśniewaj wszystkich dookoła pełnym blaskiem swoich włosów! Zainwestuj w odpowiednie produkty Loreal. Dodaj swoim włosom blasku i energii! Inwestycja w kosmetyki Loreal do włosów farbowanych i osłabionych to inwestycja w zdrowie i piękno.

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu