ABSOLUT REPAIR – LOREAL

Współcześnie wiele czynników wpływa na kondycję naszych włosów. Niestety, ale w większości przypadków są to oddziaływania negatywne. Zaliczają się do nich skutki niewłaściwych przyzwyczajeń żywieniowych, inwazyjne zabiegi oraz środki przeznaczone do stylizacji, koloryzacja włosów, zanieczyszczenia znajdujące się wszędzie dookoła nas, kiepski stan zdrowia. Choć nie wszystkie te szkodliwe zjawiska da się całkowicie zlikwidować, to z powodzeniem można hamować ich negatywne skutki. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do włosów.

Do regeneracji włosów bardzo zniszczonych i osłabionych najlepsze są kosmetyki, których działanie jest intensywne. Mogą to być nawet preparaty, których nie stosuje się codziennie, ale raz na kilka dni, nierzadko nawet miesięcy, z racji tego, że charakteryzują się bardzo silnym działaniem. Do tego rodzaju preparatów do włosów zalicza się seria Absolut repair opracowana przez markę Loreal.

Loreal, jako jedna z wiodących firm charakteryzuje się ogromnym doświadczeniem. Jednocześnie, łączy z innowacyjnością tradycję. Dzięki temu, Loreal trwa jako godna zaufania firma, która opracowuje swoje kosmetyki w trosce o dobro klienta. W związku z tym, powstało wiele serii produktów przeznaczonych do konkretnych problemów z włosami. Dzięki temu Loreal umożliwia wszystkim swoim klientom dokładny wybór kosmetyków, które byłyby dla nich najbardziej odpowiednie. Jest to bowiem podstawowy krok w profesjonalnej pielęgnacji.

Jedną z serii kosmetyków Loreal jest Absolut repair. Tworzą ją przede wszystkim następujące preparaty:

  1. Szampon Absolut repair

Opracowany został zgodnie z technologią Neofibryna. Szampon zawiera substancje, które wygładzają łuski włosów sprawiając, że są idealnie gładkie, a tym samym lśniące. Dodatkowo zawarte w nim ceramidy odbudowują uszkodzone i osłabione włókna włosów czyniąc je silnymi. Zapobiega łamliwości i uszkodzeniom. Ponadto, szampon posiada filtry chroniące włosy przed promieniowaniem ultrafioletowym.

  1. Odżywka Absolut repair

Podobnie jak szampon, również odżywka została opracowana na podstawie technologii Neofibryna. Zawiera ceramidy, filtry UV oraz substancje wygładzające. Regeneruje włosy od wewnątrz i od zewnątrz. Wygładza włókna włosów.

  1. Maska Absolut repair

Wnika głęboko w strukturę włosów w ten sposób je odbudowując. Opracowana zgodnie z technologią Neofibryna wygładza włosy, chroni przed szkodliwym działaniem ultrafioletowym oraz dokładnie odżywia i odbudowuje najbardziej wrażliwe strefy włosów. Są to efekty działania filtrów UV, ceramidów oraz substancji wygładzających.

  1. Pielęgnacja termo regenerująca Thermo repair

Kosmetyk został stworzony zgodnie z technologią Amidocell. Dogłębnie i trwale regeneruje włókno włosa. Ułatwiają suszenie włosów poprzez zdyscyplinowanie ich. Sprawia, że włosy są jedwabiście gładkie i lśniące.

  1. Serum Absolut repair

Opracowane zgodnie z dwiema technologiami – Neofibryna oraz AHA Lipid Guard. Przeznaczone do stosowania na końcówki włosów. Zapobiega rozdwajaniu się ich. Regeneruje, odżywia i chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych.

  1. Kuracja Renew C Absolut repair

Dzięki technologii AHA Lipid Guard włosy zostają dokładnie odbudowane od wewnątrz. Substancje zawarte w kosmetyku wnikają głęboko w strukturę włosa, aż po sam rdzeń. Zawiera odbudowujące kwasy owocowe, filtry UV oraz aktywne czynniki, które odbudowują i wzmacniają włosy.

  1. Kuracja Power repair B Absolut repair

Technologia Neofibryna bardzo dokładnie odżywia I odbudowuje włókna włosów. Zawiera ceramidy, filtry UV oraz składniki wygładzające. Kuracja ta przeznaczona jest dla włosów bardzo uwrażliwionych. Sprawia, że stają się mocne, lśniące i sprężyste.

Seria Absolut repair Loreal została opracowana i stworzona z myślą o bardzo zniszczonych i osłabionych włosach. Stosując kosmetyki z tej linii odzyskasz zdrowie i witalność swoich włosów. Zadbaj o nie i zachwycaj wszystkich pięknymi i lśniącymi włosami. Zainwestuj w kosmetyki Loreal Absolut repair. Zainwestuj w zdrowie i piękno!

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu