VITAMINO COLOR – LOREAL

Od momentu zaistnienia w fryzjerstwie mody na farbowanie włosów, pojawiła się potrzeba opracowania również kosmetyków, które by ten kolor chroniły i jednocześnie pielęgnowały włosy zniszczone zabiegami koloryzującymi. Postarała się o to powstała w Paryżu w 1909 roku firma Loreal. Już w momencie narodzenia się Loreala, rynek kosmetyczny oferował produkty do koloryzacji. Niestety, ale przez długie lata były to środki bardzo szkodliwie wpływające na włosy. Dopiero wynalazek zsałożyciela firmy Loreal sprawił, że farbowanie włosów stało się zdecydowanie mniej szkodliwe i inwazyjne. Dzisiaj, możemy dodatkowo czerpać korzyści z opracowania serii kosmetyków Vitamino color od Loreal.

 

Loreal, dziś światowej sławy marka, jako pierwsza zrewolucjonizowała dziedzinę fryzjerstwa, jaką jest koloryzacja włosów. Właścicielowi i zarazem założycielowi firmy, udało się opracować farbę do włosów, która nie niszczyła ich w takim stopniu, jak dotychczasowe. Różniła się od nich tym, że w swoim składzie nie zawierała henny oraz soli mineralnych. Współcześnie, oprócz szerokich możliwości koloryzujących, Loreal oferuje swoim klientom również bogatą ofertę kosmetyków dedykowanych włosom farbowanym. Konieczne było opracowanie tego rodzaju produktów z racji prostego faktu. Włosy farbowane ulegają zniszczeniu tak, jak w przypadku działania również innych czynników, ale, dodatkowo włosy po koloryzacji narażone są na szybką utratę koloru. W związku z tym, kosmetyki Loreal przeznaczone do włosów farbowanych, nie tylko je wzmacniają i odbudowują, ale także zapewniają długą trwałość koloru. Jest to specjalna seria produktów nazwana Vitamino color. Tworzą ją przede wszystkim:

  1. Szampon Vitamino color

Opracowany zgonie z technologią Incell oraz Hydro Resist. Po jego zastosowaniu włosy stają się bardziej miękkie, lśniące i delikatne. Wyraźnie widać i czuć w dotyku, że są odbudowane. Dodatkowo, szampon zapewnia trwałość koloru, staje się on intensywniejszy.

  1. Odżywka Vitamino color

Tak samo jak szampon, również odżywka została opracowana w oparciu o technologie Incell oraz Hydro Resist. Wygładza i odżywia włosy jednocześnie chroniąc kolor. Włosy stają się widocznie zdrowsze, silniejsze i lśniące.

  1. Maska Vitamino color

Kosmetyk ten również powstał w oparciu o technologie Incell oraz Hydro Resist. Ta jednominutowa maska przywraca włosom blask i witalność. Kolor zachowuje swoją intensywność przez długi czas. Włosy stają się widocznie odżywione i zdrowsze.

  1. Powerdose color

Kosmetyk ten, jak żaden inny, charakteryzuje się niezwykłą intensywnością w działaniu. Daje włosom podwójną ochronę koloru. Opracowany został w oparciu aż o 3 technologie: Hydro Resist, Incell oraz Ionene G. Jest to kuracja dostępna tylko i wyłącznie w salonach fryzjerskich. Stosowana jest bowiem w dniu farbowania włosów bądź pomiędzy dwoma farbowaniami. Substancje zawarte w preparacie natychmiast wnikają do wnętrza włosa. Sprawią, że jest on dogłębnie odżywiony i odbudowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu technologii Ionene G zostaje wzmocniony rdzeń włosa.

Seria kosmetyków Vitamino color opracowana przez zespół ekspertów Loreal powinna znajdować się na półce w łazience każdej kobiety, która farbuje swoje włosy. Dzięki tej linii produktów, efekty koloryzacji będą zdecydowanie efektowniejsze. Włosy nie będą bowiem suche, ani zniszczone. Będą wyglądały zdrowo dzięki połyskowi i intensywnemu kolorowi przez długi czas. Jednak nie będą tylko zdrowo wyglądać. One w rzeczywistości będą zdrowie, mocne i sprężyste. Ponadto, w przypadku posiadania farbowanych włosów, używanie kosmetyków przeznaczonych specjalnie do tego rodzaju włosów jest podstawowym punktem profesjonalnej pielęgnacji. Kosmetyki z serii Vitamino color, z wyjątkiem Powerdose color, dostępne są dla każdego. W związku z tym, bez przeszkód można zadbać o odpowiednią ochronę i odbudowę swoich farbowanych włosów.

Powierz swoje włosy ekspertowi w dziedzinie fryzjerstwa, jakim jest Loreal. Zadbaj o ich piękno i zdrowie. Już dziś możesz zachwycać pełnym blaskiem swoich włosów! Zainwestuj w kosmetyki Vitamino color od Loreal!

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu