Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL INOA - Odżywczy Aktywator 9%

Odżywczy Aktywator 9% gwarantuje niezwykłą skuteczność zabiegu koloryzacji. Fryzjerskie farby do włosów Loreal są tworzone na bazie preparatu z pigmentem oraz utleniacza.

Produkt finalny – mieszanka koloryzująca, gotowa jest do nałożenia na włosy zaraz po jej wykonaniu. Dzięki temu zagwarantowana jest świeżość emulsji i jej bezpieczeństwo działania oraz pożądany efekt w postaci upragnionego koloru. Profesjonalna koloryzacja włosów jest dużo bardziej skuteczna i przewidywalna niż domowy zabieg, wykonany samodzielnie farbami kupionymi w marketach. Farbowanie nie jest błahostką i powinno być wykonane przez profesjonalistę lub samodzielnie, ale przy użyciu sprawdzonych produktów. Mieszanka wykonana na bazie Odżywczego Aktywatora zapewnia wspaniałe efekty zabiegu, bez potrzeby ich zmiany.

Ponadto Produkty Loreal INOA są stworzone z myślą o ograniczeniu potencjalnych szkód, wywołanych inwazyjnym działaniem koloryzującym. Pigmenty trafiają bardzo szybko wewnątrz włosa i zostają tam na dłużej, aby zachwycać pięknym naturalnym odcieniem i blaskiem.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu