Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Dekoloryzacja Platinium 6% - Odżywczy Aktywator Platinium 6%

 

Odżywczy Aktywator Platinium o stężeniu 6% jest niezwykle skutecznym preparatem uwalniającym działanie emulsji do dekoloryzacji. Profesjonalna koloryzacja lub dekoloryzacja włosów musi przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta i przy zachowaniu maksymalnej ostrożności.

Odżywczy Aktywator Platinium zawiera nadtlenek wodoru, dlatego bardzo ważna jest ochrona oczu podczas zabiegu i stosowanie rękawic ochronnych. Dekoloryzacja Loreal Platinium jest niezwykle skutecznym procesem, który pozwala przewidzieć prawie w 100% rezultaty. Kolor wybrany wcześniej pokrywa się z tym, który został uzyskany w trakcie farbowania. Dekoloryzacja jest zabiegiem inwazyjnym, a preparat, aby rozjaśnić o kilka tonów włosy, musi wniknąć w ich strukturę. Niezwykle istotne jest więc zastosowanie po zabiegu odpowiedniej kuracji nawilżającej, która wyeliminuje negatywne skutki wysuszające zabiegu.

Linia Loreal Platinium została zaprojektowana jednak w taki sposób, aby maksymalnie złagodzić szkodliwe działanie swoich preparatów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu