Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Dekoloryzacja Platinium 9% - Odżywczy Aktywator Platinium 9%

 

Odżywczy Aktywator Platinum marki Loreal o stężeniu 9% jest wysokiej skuteczności preparatem uwalniającym działanie zabiegu dekoloryzacji. Ze względu na zawartość nadtlenku wodoru, produkt powinien być stosowany z zachowaniem szczególnej ostrożności, uważnie omijając okolice oczu i twarzy.

Odżywczy Aktywator Platinium jest jednym z elementów mieszanki, nakładanej bezpośrednio na włosy lub poszczególne kosmyki. Finalny produkt jest niezwykle gęsty i kremowy, dzięki czemu doskonale trzyma się na włosach podczas zabiegu dekoloryzacji, nie spływając. Aktywator o stężeniu 9% gwarantuje błyskawiczne rozjaśnienie i zadowalające rezultaty, które w przypadku profesjonalnej koloryzacji są łatwe do przewidzenia.

Preparaty do dekoloryzacji Loreal Platinium zostały zaprojektowane tak, aby uzyskanie pięknych jasnych refleksów, nie wiązało się z trwałym uszkodzeniem struktury włosa. Ważne jest więc po zabiegu użycie profesjonalnych preparatów ożywiająco-nawilżających.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu