Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Aminexil - Ampułki na problemy z wypadaniem włosów (bez spłukiwania)

 

Profesjonalne ampułki Expert Aminexil bez spłukiwania Loreal to intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów. Opatentowany program działania tego preparatu został zaprojektowany z myślą o tych, których dręczą nieustanne problemy z wypadaniem włosów.

Przyczyn tego stanu rzeczy może być kilka: zabiegi chemiczne, stylizacja lub wewnętrzne procesy biologiczne. Cząsteczka Aminexil kuracji Loreal oraz odżywczy kompleks kwasów Omega-6 walczą nie tylko z następstwami osłabienia włosów, ale także z jego przyczynami. Odmładzając strukturę włosa i wzmacniając go, preparat zapobiega utracie objętości w przyszłości.

Aktywna cząsteczka Aminexil wspomaga naturalne przytwierdzenie cebulki w skórze głowy oraz zapobiega sztywnieniu kolagenu, który zgromadzony wokół mieszka uniemożliwia prawidłowy wzrost włosa. Dzięki potwierdzonej skuteczności działania opatentowanej cząsteczki, włosy są mocne i odporne na wypadanie. Kompleks pochodnej kwasów Omega-6 pobudza aktywność komórek i przeciwdziała procesom starzenia. Działa on wewnątrz korzenia i pobudza cebulkę do wzrostu. Lipidy i ceramid, będące naturalnym budulcem, wzmacniają włosy od nasady aż po końcówki.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu