Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Vitamino Color - Ampułki do włosów farbowanych (do spłukiwania)

 

Profesjonalna kuracja do włosów farbowanych Expert Vitamino Color jest intensywną pielęgnacją fryzury zniszczonej lub lekko uszkodzonej zabiegiem koloryzacji. System Powerdose Color Ionene G Incell skutecznie pielęgnuje włókno włosa odżywiając je od wewnątrz i nawilżając oraz zapewnia ochronę głębokiego koloru, uzyskanego na skutek farbowania.

Ionene G to czynnik, który wzmacnia korzeń włosa i zapobiega uwrażliwieniu łodygi. Technologia Incell odnawia spoiwo międzykomórkowe, które przyczynia się do ochrony pigmentu. Z kolei polimer ochronny zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Efekt odżywionych i pełnych blasku włosów widoczny jest po pierwszym zastosowaniu.

Ampułki Expert Vitamino Color to najwyższej jakości odżywka do włosów farbowanych o skondensowanym działaniu preparatu leczniczego. Kuracja stosowana jest na całej długości włosów oraz na skórze głowy, aby odżywić je już u korzenia. Dzięki aktywnemu całościowemu działaniu, włosy są pod doskonałą, profesjonalna ochroną.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu