Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Bad Mud - Modelująca glinka-wosk

 

Profesjonalne produkty fryzjerskie Loreal są cieszącymi się powszechnym uznaniem stylistów preparatami pielęgnacyjno-modelującymi.

Kosmetyk Techni Art Bad Mud jest wysokiej jakości woskiem w formie glinki, który zadziwiająco szybko modeluje włosy, nadając im piękny kształt. System Super Heros Bad Mud pomaga wystylizować nawet najbardziej oporne na układanie kosmyki. Dodaje fryzurze ustrukturyzowany kształt i podkreśla różnicę długości pasm. Stosowana do włosów krótkich i półdługich, jest niezastąpionym błyskawicznym preparatem do codziennej stylizacji nie tylko w salonie fryzjerskim.

Techni Art Bad Mud jest prosty w stosowaniu, umożliwiając układanie suchych włosów palcami. Nadaje fryzurze wyraźną i trwała formę, pozostawiając ją jednak plastyczną i sprężystą. Modelująca glinka ma unikalną formułę apetycznego kremu, który niezwykle łatwo rozciera się w dłoniach i nakłada na włosy. Nie powoduje obciążenia fryzury i nie daje efektów sztucznego wyglądu.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu