Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Crystal Gloss - Mgiełka nabłyszczająca

 

Profesjonalne preparaty Loreal są najwyższej jakości kosmetykami fryzjerskimi, które jednocześnie pielęgnują i nadają piękny wygląd fryzurze. Mgiełka nabłyszczająca w spray’u dzięki swojej prostej aplikacji w aerozolu, umożliwia błyskawiczną poprawę efektu stylizacji.

Preparat Techni Art Crystal Gloss nadaje włosom piękny, zdrowy połysk, nie obciążając fryzury. Profesjonalna mgiełka jest niezwykle lekka i trwała. Nie niszczy i nie wysusza włosów, będąc bezpieczna dla skóry głowy. Techni Art Crystal Gloss Loreal jest bardzo wysokiej skuteczności unikalnym kosmetykiem, który radzi sobie z nawet najbardziej matowymi kosmykami.

Suche i zniszczone włosy są pozbawione blasku, przez co każda fryzura wygląda mało korzystnie. Skuteczne nabłyszczenie gwarantuje zdrowy i efektowny wygląd pełnych witalności włosów. Mgiełka działa natychmiast i utrzymuje się na kosmykach przez długi czas. Istnieje jednak możliwość wielokrotnej aplikacji kosmetyku w ciągu dnia, aby przedłużyć lub poprawić efekt.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu