Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Full Volume - Pianka nadająca objętość włosom

 

Pianki Loreal to profesjonalne preparaty do stylizacji włosów o wysokiej sile utrwalenia i skuteczności działania.

Preparat Techni Art Full Volume błyskawicznie podnosi fryzurę, dzięki czemu wydaje się niezwykle gęsta i puszysta. Pianka Loreal mocno utrwala dowolną stylizację, uniemożliwiając opadanie kosmyków. Fryzura pozostaje optycznie obfita i niesamowicie lśniąca. Zawiera również filtry UV, które chronią włosy przed szkodliwym działaniem słońca i wiatru oraz procesami starzenia. Sklep internetowy oferuje najtańsze kosmetyki fryzjerskie, dzięki czemu piankę można nabyć również do samodzielnej stylizacji przed lustrem w domowym zaciszu.

Preparaty Techni Art Full Volume są stosowane w salonach przez profesjonalistów, dzięki swojej doskonałej i szybkiej skuteczności. Pianka nakładana na wilgotne włosy, doskonale się rozprowadza i zdecydowanie ułatwia stylizację. Jej wysoka moc utrwalająca pozwala cieszyć się fryzurą przez wiele godzin.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu