Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Liss Control+ - Serum wygładzająco-dyscyplinujące

 

Fryzjerski sklep internetowy umożliwia nabycie profesjonalnych preparatów Loreal Techni Art również do stylizacji włosów w domu. Serum wygładzająco-dyscyplinujące jest polecane do stosowania w przypadku włosów sztywnych i matowych, których modelowanie sprawia trudności. Preparat Techni Art Liss Control+ jest skondensowanej formuły kosmetykiem ujarzmiającym nawet najbardziej oporne kosmyki. Bardzo skutecznie walczy z matowym wyglądem fryzury, przywracając jej blask i miękkość w dotyku.

Serum wygładzająco-dyscyplinujące stosowane jest do włosów bardzo kręconych, ale może służyć również do wyrównywania powierzchni kosmyków falowanych. Doskonale chroni włosy przed wilgotnym powietrzem, które sprawia, że włosy puszą się, a fryzura traci swoją gładka formę.

Techni Art Liss Control+ o oleistej formule, doskonale się rozprowadza na całej długości kosmyków i nabłyszcza je, sprawiając, że ich powierzchnia staje się satynowo gładka. Włosy są niezwykle miękkie i zdyscyplinowane.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu