Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Mix Sublime Shine - Serum przeciw puszeniu się włosów suchych

 

Profesjonalna marka preparatów fryzjerskich Loreal stworzyła linię kosmetyków wygładzających Techni Art.

Serum przeciw puszeniu się włosów suchych nawilża je i odbudowuje zniszczoną strukturę oraz natychmiastowo pomaga przywrócić fryzurze blask i gładkość. Dzięki niskiej mocy utrwalenia, fryzura pozostaje jedwabiście miękka w dotyku, ale skutecznie chroniona przed wilgocią powietrza, która bardzo często powoduje puszenie się niezdyscyplinowanych włosów.

Techni Art Mix Sublime Shine doskonale radzi sobie z matowymi sterczącymi kosmykami. Pozwala ujarzmić nawet te najbardziej oporne na układanie. Preparat Loreal wygładza powierzchnię włosa, nadając jej blask i cudowną miękkość oraz sprężystość. Jest wspaniałym kosmetykiem do stylizacji, ponieważ zapewnia gładkie wykończenie fryzury. Formuła serum pozwala na kilkukrotną aplikację w razie potrzeby. Nie usztywnia włosów i nie przeciąża ich. Techni Art Mix Sublime Shine skutecznie nawilża suche kosmyki, dodając im wigoru i promienności.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu