Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL NEW INFINIUM PURE

 

Lakiery do włosów Loreal są niezwykle skuteczne w działaniu utrwalającym, nie niszcząc i nie wysuszając komsyków. New Infinium Pure to wysokiej jakości preparat w aerozolu, który stosowany jest w końcowej fazie stylizacji. Profesjonalne produkty do włosów Loreal, takie jak lakier Infinium Pure, gwarantują modelowanie na najwyższym poziomie.

Preparat ma bardzo wysoką moc utrwalającą, dzięki czemu fryzura zachowuje swoją formę przez cały dzień, nawet do 24 godzin. Lakier Infinium Pure wzbogaca włosy w optymalny połysk, który utrzymuje się przez czas działania lakieru. Kosmetyk do profesjonalnej stylizacji Loreal posiada neutralny zapach, dzięki czemu nie szkodzi włosom i skórze głowy.

Stosowany na kosmyki suche lub lekko wilgotne, ale już wymodelowane, gwarantuje wysoką skuteczność swojego działania i odporność na czynniki atmosferyczne, takie jak palące słońce, czy silny wiatr. Przy utrwalaniu włosów lakierem Infinium Pure możliwe jest dokładanie następnych porcji preparatu dla zwiększenia usztywnienia.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu