Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Dekoloryzacja Efassor - Chusteczki do usuwania śladów farby ze skóry 36szt.

 

Profesjonalne akcesoria fryzjerskie zapewniają wysokiej jakości skuteczność. Chusteczki Efassor to produkt do usuwania ze skóry śladów farby.

Są niezwykle łagodne dla naskórka, nie wysuszają i nie powodują podrażnień. Koloryzacja powinna odbyć się z jak najbardziej uważnym pomijaniem skóry twarzy, szyi i uszu. Czasami jednak nie da się do końca zapanować nad zabrudzeniami. Loreal Effassor radzi sobie z resztkami farby bezwzględnie. Użyte zaraz po koloryzacji chusteczki zapobiegają powstawaniu trwałych plam na skórze, które później bardzo trudno zmyć.

Szybka reakcja fryzjera przy oczyszczaniu okolic skóry głowy jest bezcenna, ale warto użyć specjalistycznego preparatu, który zagwarantuje usunięcie zabrudzeń od farby natychmiastowo i całkowicie. Chusteczki Effassor zostały przebadane dermatologicznie. Produkt jest niezwykle delikatny i bezpieczny dla zdrowia skóry. Nie uczula i nie wysusza. Chusteczki Loreal Efassor są bardzo praktyczne i skuteczne.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu