Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Dekoloryzacja Efassor - Korektor pianowy 12 x 28g

 

Preparat Loreal Dekoloryzacja Efassor jest niezwykle skutecznym korektorem pianowym, który służy do demakijażu i modyfikacji pigmentów. W zależności od stopnia pożądanego rozjaśnienia, należy połączyć preparat z gorącą wodą lub z 6-9% oksydantem.

W pierwszym przypadku korektor pianowy Loreal Efassor służy do prostego demakijażu. W drugim natomiast, do modyfikacji koloru. Wielofunkcyjny korektor do dekoloryzacji jest bardzo skuteczny i łatwy w użyciu. Przygotowaną mieszankę należy nakładać za pomocą pędzelka lub rękami na suche, nieumyte włosy, jak w przypadku klasycznego farbowania. Nanoszony najpierw na najciemniejsze kosmyki, działa bardzo szybko i skutecznie.

Dekoloryzacja Efassor jest stworzona, aby zminimalizowane zostały negatywne skutki zabiegu. Jednak przy aplikacji, należy zachować wszelkie środki ostrożności, dbając o to, by nie dopuścić kontaktu preparatu ze skórą, ponieważ produkt zawiera siarczany, które mogą powodować reakcję alergiczną.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu