Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Fiberceutic - Serum wypełniające do włosów bardzo zniszczonych (bez spłukiwania)

 

Serum wypełniające do włosów bardzo zniszczonych jest elementem intensywnej pielęgnacji, stosowanej w salonach fryzjerskich.

Preparat Expert Fiberceutic skutecznie nawilża, działając na zasadzie kosmetyku leczniczego. Doskonale nadaje się do odżywienia włosów po zabiegach chemicznych lub trwałym przesuszeniu urządzeniami do stylizacji. Formuła, wzbogacona w cząsteczkę Intra-Cylane o właściwościach nawilżająco-wzmacniających, pielęgnuje włókno włosa, docierając do głębokiej struktury. Odżywiona i nawilżona łodyga jest silna i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Efekt poprawy kondycji włosów widoczny jest już po pierwszym użyciu.

Regularne stosowanie kuracji Expert Fiberceutic przynosi wspaniałe rezultaty jedwabiście miękkiej w dotyku fryzury oraz pełnej witalności i siły. Cząsteczka Intra-Cylane działa kompleksowo, odbudowując uszkodzone partie włosa i chroniąc przed ponownymi uszkodzeniami.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu