Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Liss Ultime - Zabieg wygładzający do włosów niezdyscyplinowanych (do spłukiwania)

 

Kuracja wygładzająca do włosów niezdyscyplinowanych jest skuteczna, o ile zastosowane będą profesjonalne kosmetyki nawilżająco-regenerujące. Preparat Loreal Expert Liss Ultime jest odżywką o skondensowanym działaniu.

Dzięki systemowi Power Define Polytensium z polimerem włosy są skutecznie wygładzone i pełne blasku. Satynowa w dotyku i lejąca się fryzura jest niezwykle miękka i lśniąca. Przy tym włosy nie są obciążone, a lekkie i zwiewne. Odżywka w formie intensywnego zabiegu wygładzającego Loreal sprawia, że fryzura jest elastyczna i ujarzmiona. Włosy nie puszą się i nie podnoszą.

Nanoszona na umyte włosy, osuszone ręcznikiem i rozprowadzona po całej długości, odżywia fryzurę od nasady po końce. Zabieg Expert Liss Ultime jest idealny w przypadku włosów matowych i puszących się. Nadaje się również do włosów skręconych i suchych oraz ciężkich i sztywnych. Doskonale sprawdza się po umyciu włosów, przed ich stylizacją. Fryzura jest automatycznie łatwa do rozczesania i ułożenia.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu