Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL DULCIA ADVANCED N.1 - Płyn do trwałej ondulacji do włosów naturalnych

 

Płyn do trwałej ondulacji powinien być skuteczny ale bezpieczny dla włosów i skóry głowy. Każdy zabieg chemiczny niszczy strukturę włosa, ale spełnienie przy jego wykonaniu odpowiednich warunków zmniejsza ryzyko osłabienia włosów. Płyn do trwałej ondulacji Dulcia Advanced uzupełnia działanie płynu utrwalającego. Profesjonalny płyn jest pierwszym krokiem do utrwalenia fryzury. Skutecznie opanowuje skręt włosa, pozostawiając fryzurę naturalną i efektowną. Fale i loki wyglądają zdrowo i naturalnie.

Płyn Loreal Dulcia Advanced w połączeniu z preparatem utrwalającym, który kończy zabieg trwałej ondulacji, czyni go najmniej szkodliwym jak to możliwe. Należy jednak zachować wszelkie środki ostrożności przy aplikacji obu preparatów.

Nie należy stosować płynów na podrażnioną skórę głowy oraz w przypadku, kiedy preparaty wywołały wcześniej reakcję alergiczną. Najważniejsze jest, aby unikać kontaktu z oczami. Należy starannie wypłukać włosy z płynu, najlepiej przez co najmniej 3 minuty.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu