Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Liss Ultime - Olejek termowygładzający do urządzeń grzejących (bez spłukiwania)

 

Loreal Expert Liss Ultime to profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. Sklep internetowy umożliwia nabycie ich w rozsądnych cenach do domowej kuracji. Olejek wygładzający pod wpływem ciepła, bez spłukiwania, działa jak serum. Starannie zaprojektowana formuła preparatu Loreal, nakładana na włosy wilgotne bezpośrednio przed ich modelowaniem, skutecznie chroni włosy przed szkodliwym działaniem gorących urządzeń do stylizacji.

Jednocześnie pod wpływem ciepła uwalnia składniki odżywcze i pozwala im wniknąć do wnętrza łodygi, gdzie aktywnie regenerują uszkodzenia i wygładzają chropowatą, matową powierzchnię. Włosy natychmiastowo stają się jedwabiste w dotyku, a ich powłoka satynowo gładka. Fryzura jest lekka i lejąca się oraz promienieje naturalnym blaskiem. Po zastosowaniu Olejku Expert Liss Ultime włosy wyglądają niezwykle zdrowo i promiennie. Kosmyki są nawilżone i lśniące, a końcówki sklejone i odporne na łamanie się.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu