Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Lumino Contrast - Serum nabłyszczająco-dyscyplinujące do włosów z pasemkami (bez spłukiwania)

 

Profesjonalne serum ma ogólne działanie dyscyplinujące matową i poszarpaną powierzchnię włosa. Dzięki tego typu preparatom, włosy są miękkie, gładkie i lśniące. Marka Loreal stworzyła specjalny kosmetyk o oleistej formule do włosów z pasemkami.

System Lumino Contrast Nutricede, oprócz zagwarantowanej satynowej gładkości, uwydatnia efekt trójwymiarowego koloru kosmyków z refleksami oraz chroni kontrast barw przed ujednoliceniem. Serum Expert Lumino Contrast skutecznie zmiękcza fryzurę, nadając jej sprężystości, poprzez działanie składników odżywczych, które błyskawicznie nawilżają i regenerują zniszczone partie włosa.

Dzięki pozostawieniu serum na włosach przez cały dzień, aktywność czynników odbudowujących jest przedłużona. Włosy są miękkie w dotyku i wspaniale gładkie, a refleksy i pasemka połyskują, prezentując różnorodność barw fryzury. Serum Expert Lumino Contrast może być nakładane zarówno na wilgotne, jak i suche włosy bezpośrednio przed stylizacją lub po ich wymodelowaniu w celu poprawy efektu.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu