Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL DULCIA ADVANCED N.2 - Płyn do trwałej ondulacji do włosów uwrażliwionych

 

Płyny do trwałej ondulacji Loreal to profesjonalne akcesoria fryzjerskie, stosowane przez najlepszych stylistów. Preparat Dulcia Advanced pomaga uzyskać efekt prawdziwej burzy loków, który zostaje zachowany na długi czas. W połączeniu z utrwalaczem Loreal sprawia, że włosy zatrzymują swój kształt na wiele tygodni. Fryzura jest niezwykle utrwalona, a loki nie rozprostowują się.

Płyn sprawdza się również w przypadku opornych na skręcanie się włosów. Preparat Loreal Dulcia Advanced N.2 to zawansowany technologicznie kosmetyk, który jest stosowany do włosów uwrażliwionych, aby zminimalizować szkodliwe działanie zabiegu chemicznego. Trwała ondulacja narusza strukturę włosa, dlatego jeśli włosy są wyjątkowo słabe i zniszczone, najlepszą alternatywą jest preparat o zmniejszonej sile. Przy zabiegu, należy zachować wszelkie środki ostrożności, chroniąc przede wszystkim okolice oczu i skórę głowy.

Konieczne jest zapoznanie się z instrukcją użycia i postepowanie zgodnie z zaleceniami producenta.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu