Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Absolut Repair Cellular - Regenerujący balsam oczyszczający do włosów bardzo zniszczonych

 

Profesjonalne kosmetyki do włosów zniszczonych Loreal skutecznie odbudowują ich uszkodzoną strukturę i nawilżają je od wewnątrz. Balsam Loreal Expert Absolut Repair Cellular jest unikalnej formuły preparatem pielęgnacyjnym, stanowiącym kurację nawet najbardziej uwrażliwionych i suchych włosów.

Kosmetyk fryzjerski Loreal ma lekką konsystencję, która doskonale się rozprowadza po całej długości, docierając do wszystkich kosmyków i regenerując ich łodygę od nasady po końcówki. Kompleksowe działanie odżywki Expert Absolut Repair Cellular polega na wniknięciu składników odżywczych w łuskę i intensywne nawilżenie jej. Dzięki temu, włosy zyskują siłę i witalność oraz promienisty blask. Zdrowa fryzura zaczyna błyszczeć, a gładka powierzchnia łodygi umożliwia łatwe rozczesywanie i wymodelowanie włosów.

Balsam Expert Absolut Repair Cellular regeneruje, przy jednoczesnym oczyszczeniu fryzury z zabrudzeń, które nie dają się usunąć przez zwykłe szampony. Dzięki tonizującemu działaniu, składniki odżywcze wnikają szybciej i efektywniej w strukturę włosa.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu