Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Absolut Repair Cellular - Serum do bardzo zniszczonych włosów (bez spłukiwania)

 

Serum to najwyższej jakości preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania. Loreal Expert Absolut Repair Cellular jest skondensowanym kosmetykiem o błyskawicznym działaniu nawilżająco-regenerującym.

Dzięki swojej kompleksowej aktywności, serum wnika w głęboką strukturę włosa, nawilżając ją i odbudowując nawet najbardziej zniszczone fragmenty łodygi. System Absolut Repair Unifibrine działa jak balsam na uwrażliwione końcówki. Serum Expert Absolut Repair Cellular skutecznie je nawilża i wzmacnia, przeciwdziałając ich kruszeniu się i łamaniu. Walczy również z matowością kosmyków i sztywną, nierówną teksturą.

Serum Loreal skleja rozdwojone już końcówki, sprawiając, że fryzura wygląda na zdrową i wypielęgnowaną. Preparat doskonale nadaje się do stosowania w przypadku włosów bardzo suchych i rozjaśnionych oraz zniszczonych po zabiegach chemicznych. Serum natychmiastowo wygładza powierzchnię włosa, czyniąc ją gładką i błyszczącą.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu