Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Infinium Lumiere Strong "3" - Lakier do włosów bardzo mocno utrwalający

 

Profesjonalne produkty do włosów Loreal zapewniają wysoką skuteczność zabiegów stylizacyjnych, pielęgnując i chroniąc fryzurę. Mocno utrwalający lakier Infinium Lumiere Strong pozwala zachować wymodelowaną postać włosów przez cały dzień, zabezpieczając ją przed wilgocią i wiatrem.

Technologicznie zaawansowana formuła z ekstraktem z macicy perłowej nadaje intensywnego blasku. System mikro-dyfuzji w bardzo dużym stopniu ułatwia aplikację bezpośrednio na włosy, ponieważ nie dopuszcza do rozpylenia preparatu w nadmiarze.

Lakier Infinium Lumiere Strong nie matowi fryzury, zapewniając jej efektowny połysk. Nie pozostawia widocznego osadu w postaci sztywnej powłoki, co wpływa na naturalny wygląd ułożonych włosów. Służy do mocnego utrwalania zarówno całej fryzury, jak i pojedynczych kosmyków. Jest niesamowicie skuteczny w swoim działaniu. Pozwala cieszyć się wymodelowanymi włosami przez cały dzień. Nie niszczy włosów i nie wysusza ich.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu