Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Play Ball Density Material - Wosk zwiększający gęstość i objętość fryzury

 

Bardzo plastyczny wosk strukturyzujący, o wysokiej mocy utrwalenia, jest niesamowicie łatwy w aplikacji, sprawiając, że modelowanie włosów jest proste, szybkie i przyjemne.

Play Ball Density Material ma unikatową formułę w postaci bardzo gęstego kremu, który umożliwia samodzielną stylizację palcami. Pod jego wpływem włosy stają się plastyczne, dają się dowolnie układać. Preparat Play Ball Density Material skutecznie zwiększa objętość fryzury, podnosząc ją i nadając jej optyczną witalność. Moc utrwalenia wosku Play Ball jest wysoka, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie kształtu wymodelowanej fryzury przez cały dzień. Specjalna formuła wosku w postaci gumy, jest niesamowicie elastyczna, przez co układanie fryzury to prawdziwa zabawa.

Preparat Play Ball Density Material strukturyzuje fryzurę wydobywając jej piękny pocieniowany kształt oraz nadając matowe wykończenie, bez sztucznego połysku i obciążenia. Stosowany na włosy wilgotne lub suche, doskonale nadaje się do modelowania kosmyków krótkich i półdługich.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu