Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Play Ball Pearl Whip - Krem nadajacy połysk

 

Asortyment fryzjerski, stosowany w profesjonalnych salonach, jest udostępniony przez wybrane sklepy fryzjerskie online. Aby nadać fryzurze wyrazu, należy dobrać kosmetyki do indywidualnych potrzeb włosów.

Kosmyki suche i pozbawione blasku, ułożone w najbardziej fantazyjny sposób, nie poprawią swojego wyglądu, jeśli nie zostaną nabłyszczone. Krem nadający połysk Play Ball Pearl Whip ma konsystencję puszystego preparatu, który znakomicie się rozprowadza po całej długości włosów. Kosmetyk o średniej mocy utrwalenia, nadaje fryzurze optycznej elastyczności i wigoru. Promieniście lśniące kosmyki prezentują się zdrowo i efektownie. Nic tak nie upiększa jak pełen życia wygląd fryzury. Nakładanie preparatu Play Ball Pearl Whip to świetna zabawa. Krem nadający połysk służy do wykończenia włosów krótkich, półdługich i długich. Preparat jest bardzo wydajny. Wystarczy odrobina kosmetyku rozprowadzona na suchych włosach, która bez przeszkód daje się rozetrzeć po całej długości.

Play Ball Pearl Whip jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany wielokrotnie w ciągu dnia.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu