Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Dekoloryzacja - Majimeches Krem

 

Profesjonalne farby do włosów są dużo bardziej skuteczne i o wiele mniej szkodliwe od tych, uzyskanych w zwykłych sklepach.

Krem Majimeches Loreal do dekoloryzacji jest idealnym preparatem do uzyskiwania pasemek i balejaży. Dwuskładnikowy produkt jest najbardziej delikatny, jak to możliwe. Pozwala uzyskać piękne lśniące refleksy bez trwałego przesuszenia włosów. Krem Loreal składa się z dwóch elementów: kremowego preparatu do pasemek (1) oraz emulsji rozjaśniającej w saszetkach (2). Produkt został pozbawiony amoniaku i wzbogacony w zmiękczające woski, dzięki czemu podniesiony został poziom bezpieczeństwa zabiegu.

Krem ma przyjemny zapach i bardzo łatwo rozprowadza się na całej długości włosów. Preparat Majimeches może rozjaśnić włosy nawet do 5 odcieni w bardzo krótkim czasie na skutek działania ciepła. W wyniku jego działania uzyskany zostaje jasny, naturalny odcień pasemek. Włosy pozostają miękkie i błyszczące, nie matowieją i nie kruszą się. Krem Loreal nie tworzy na żółtych refleksów, dzięki czemu barwa jest subtelna, świetlista i efektowna.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu