Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL PROFESSIONNEL Oxydant 9% - Woda utleniona w kremie 9%

 

Preparaty fryzjerskie do koloryzacji włosów Loreal to ekskluzywne kosmetyki, gwarantujące 100% zadowolenia. Profesjonalna koloryzacja daje łatwe do przewidzenia i pożądane rezultaty.

Loreal Professionnel to farby do włosów fryzjerskie i aktywatory, których szkodliwe działanie, naruszające strukturę włosa, zostało ograniczone do minimum. Woda utleniona Oxydant Professionnel jest wysokiej jakości preparatem, którego specjalna formuła zdecydowanie ułatwia proces nakładania farby na włosy. Kremowa konsystencja umożliwia szybkie i proste przygotowanie mieszanki.

Oxydant Loreal jest przeznaczony tylko i wyłącznie do stosowania w połączeniu z preparatami farbującymi tej samej serii. Kremowa mieszanka doskonale trzyma się na włosach podczas działania koloryzującego. Nie spływa i nie wysycha, doskonale wnikając i równomiernie farbując. Zastosowanie profesjonalnych preparatów fryzjerskich gwarantuje precyzyjną aplikację i efekt dokładnego, równomiernego koloru na całej długości włosów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu