Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Fiberceutic - Maska wzmacniająca i wypełniająca do włosów grubych

 

Grube i sztywne włosy są zwykle pozbawione blasku oraz bardzo trudne do rozczesania i ułożenia. Kuracja zmiękczająca i wypełniająca skutecznie radzi sobie z włosami zniszczonymi i matowymi. Odżywka w formie maski Expert Fiberceutic do włosów grubych posiada system Intra-Cylane, który aktywnie odbudowuje uszkodzone partie włosa, wypełniając ubytki.

Profesjonalny preparat Loreal intensywnie nawilża i zmiękcza sztywne, niepokorne kosmyki. Przywraca im jedwabistą gładkość i ułatwia rozczesywanie. Stosowana zaledwie raz lub dwa razy w tygodniu zamiast odżywki przyspiesza działanie regenerujące. Cząsteczka Intra-Cylane działa niezwykle szybko, docierając do bardzo głębokich warstw łodygi, wzmacniając ją i błyskawicznie regenerując.Włosy są odżywione, silne i pełne życia oraz blasku. Stają się również jedwabiście miękkie w dotyku i satynowo gładkie.

Maska Expert Fiberceutic przeznaczona jest do włosów grubych bardzo zniszczonych.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu