Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Nature Cacao - Maska nadająca objętość i lekkość włosom cienkim i delikatnym

 

Włosy cienkie i delikatne potrzebują szybkiego ratunku w postaci profesjonalnych preparatów Loreal. Maski organiczne są niezastąpionymi kosmetykami pielęgnacyjnymi, które bezpiecznie i natychmiastowo odżywiają i nadają włosom piękny zdrowy wygląd i gęstość.

Preparat Nature Cacao do spłukiwania to skondensowana odżywka regeneracyjna, która unosi włosy od nasady i odżywia je od wewnątrz. Dzięki kompleksowemu działaniu maska organiczna z cacao wtapia się we włosy, odbudowując zniszczoną strukturę i wzmacniając je. Dzięki dawce składników odżywczych włosy zyskują witalność i gęstość. Barwnik i aromat maski Narure Cacao są pochodzenia naturalnego. Formuła bogata w wyciąg z kakaowca jest niezwykle szybka i skuteczna w swoim działaniu. Cienkie i pozbawione objętości włosy stają się pełne życia i sprężystości.

Dzięki masce Loreal fryzura jest miękka w dotyku i lśniąca. Stosowana zaledwie raz do dwóch razy w tygodniu przynosi trwałe efekty, ale już po pierwszym użyciu są widoczne rezultaty odżywionych włosów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu