Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Fiberceutic - Maska wzmacniająca i wypełniająca do włosów cienkich i delikatnych

 

Profesjonalne maski Loreal są stosowane w najlepszych salonach fryzjerskich dzięki swojej skuteczności i szybkości działania.

Preparat wzmacniający i wypełniający do włosów cienkich i delikatnych Loreal działa natychmiastowo. Zaawansowana technologicznie formuła wzbogacona o system Fiberceutic Intra-Cylane wypełnia ubytki w strukturze włosa. Dzięki działaniu intensywnie odbudowującemu, maska przeznaczona jest również do włosów bardzo zniszczonych. Czynnik Intra-Cylane pozwala wniknąć głęboko materiałowi budulcowemu i zregenerować włókno włosa, dodatkowo je nawilżając.

Regularność w stosowaniu maski Expert Fiberceutic zapewnia barierę ochronną przed szkodliwym działaniem otoczenia oraz przywraca fryzurze moc i witalność. Włosy stają się jedwabiście miękkie, lśniące i silne. Wzmocniona i pełna życia fryzura wygląda na gęstą i odmłodzoną. Maskę Expert Fiberceutic wystarczy nakładać na umyte włosy raz do dwóch razy w tygodniu zamiast odżywki.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu