Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Vitamino Color - Maska do włosów farbowanych

 

Nawet profesjonalna koloryzacja włosów niszczy je i osłabia, a jej efekt może nie być trwały. Z wyzwaniem pielęgnacji fryzury po niszczących zabiegach farbowania wychodzi firma Loreal. Maski do włosów tej marki są skondensowanymi odżywkami, które już po kilkudziesięciu sekundach odżywiają i regenerują strukturę włosa. Maska o konsystencji żelu, Expert Vitamino Color dociera do głębokich warstw włosa, by go odbudować, nawilżyć i zapewnić ochronę koloru.

Głęboka barwa włosów farbowanych oraz ich piękny blask niknie już po kilku myciach. Stosowanie maski Expert Vitamino Color pozwala utrzymać pozytywny efekt koloryzacji na dłużej. Profesjonalny preparat Loreal nie tylko chroni kolor, ale również zdrowie fryzury. Przesuszone i zniszczone farbowaniem włosy stają się pełne życia i blasku.

Regularne stosowanie maski do spłukiwania Expert Vitamino Color gwarantuje jeszcze lepsze efekty w połączeniu z szamponem do włosów farbowanych Loreal.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu