Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Liss Ultime - Maska wygładzająca do włosów niezdyscyplinowanych

 

Maski Loreal to preparaty o wysokiej skuteczności, dzięki skondensowanej formule, która intensywnie odżywia włosy. Ponieważ ich konsystencja jest cięższa niż formuła odżywki, stosowane są raz do dwóch razy w tygodniu jako forma natychmiastowej kuracji wzmacniającej. Maska Expert Liss Ultime wygładza włosy niezdyscyplinowane poprzez potrójne działanie.

Umożliwia dotarcie składnikom odżywczych do wnętrza włosa, nawilża je i odbudowuje, dzięki czemu powierzchnia łodygi jest satynowo gładka i błyszcząca. Włosy niezdyscyplinowane są natychmiastowo wygładzone i ujarzmione, nie puszą się i nie podnoszą.

System Liss Ultime Polymer AR to połączenie polimeru i olejków wygładzających, dzięki czemu włosy są skutecznie zdyscyplinowane, jedwabiście miękkie w dotyku i lśniące. Pozostają takie na dłużej, ponieważ maska tworzy ochronę fryzurę przed działaniem wilgoci. Po regularnym stosowaniu maski Expert Liss Ultime włosy łatwo poddają się rozczesywaniu i stylizacji.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu