Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Absolut Repair Cellular - Maska regenerująca włosy bardzo uwrażliwione

 

Profesjonalne kosmetyki Loreal stosowane przez stylistów są najwyższej jakości preparatami, które w bardzo krótkim czasie przynoszą widoczne efekty. Maski Loreal Expert nakładane na włosy klientów w salonach fryzjerskich działają natychmiast, ponieważ są elementem intensywnej pielęgnacji, która dostępna jest również do domowej kuracji dzięki wybranym sklepom internetowym.

Maska Expert Absolut Repair Cellular przeznaczona jest do włosów bardzo uwrażliwionych, suchych i głęboko zniszczonych. Aby uniknąć ich skrócenia, konieczna jest intensywna terapia. Preparat Loreal jest w stanie odbudować nawet najbardziej zniszczone kosmyki. Maska Expert Absolt Repair intensywnie nawilża i regeneruje ubytki w strukturze włosów. Kompleksowe działanie składników odżywczych w formule skondensowanej odżywki przywraca włosom blask i jedwabistą miękkość w dotyku.

Regularne stosowanie maski przez kilka tygodni co 3 lub 4 dni likwiduje problem bardzo uwrażliwionej fryzury. Dogłębnie nawilżone i odbudowane na całej długości włosy są zdrowe, gładkie i emanują blaskiem.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu