Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Intense Repair - Maska nawilżająca do włosów suchych

 

Maska intensywnie nawilżająca jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z przesuszonymi i uwrażliwionymi włosami na skutek zabiegów chemicznych, stylizacji ciepłymi urządzeniami lub działania promieni słonecznych i twardej wody.

Bardzo dobrze sprawdza się również jako szybka kuracja regenerująca po lecie. Maska Expert Intense Repair z systemem Cuti Liss o działaniu odżywczym i uelastyczniającym bardzo szybko dociera do wysuszonej struktury łodygi, pozostawiając ją gładką nawilżoną i emanującą blaskiem. Po kilku tygodniach stosowania maski, włosy stają się mięsiste i niesamowicie sprężyste. Elastyczna i dogłębnie nawilżona fryzura nie jest krucha ani łamliwa, a efekt matowienia zostaje wyeliminowany.

Formuła maski zawiera pochodną kationową i sylikonu, które wygładzają włosy, pozostawiając je jedwabiście miękkie w dotyku. Ciężka i pozbawiona blasku fryzura jest teraz lekka i pełna życia, a przede wszystkim wzmocniona i odporna na dalsze wysuszające działanie czynników zewnętrznych.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu