Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Nature Cataplasma Żeń-szeń - Maska do włosów farbowanych

 

Unikalna formuła profesjonalnej maski do włosów farbowanych doskonale odżywia fryzurę bezpośrednio po zabiegu koloryzacji lub po kilku dniach, aby odświeżyć i zachować kolor na dłużej.

Organiczna maska Loreal Nature Cataplasma Żeń-szeń jest stosowana po zmieszaniu jej z pudrem z wyciągiem ze świerku. Nałożenie maski na włosy bezpośrednio po połączeniu tych dwóch bogatych składników, gwarantuje ich świeżość i szybkie działanie odżywiająco-regenerujące.

Włosy koloryzowane są dogłębnie odbudowane i nawilżone, a ich głębia koloru zostaje zachowana. Żeń-szeń wyraźnie nadaje włosom farbowanym energii i sprężystości. Maska Nature Cataplasma Żeń-szeń i wyciąg ze świerku to wspaniałe połączenie niezwykle skutecznych składników odżywczych o intensywnym działaniu zmiękczającym, nawilżającym i ochronnym.

Kompleksowe odżywienie włosów farbowanych gwarantuje zabezpieczenie głębi koloru przed jego szybką utratą oraz nadanie im promienistego blasku.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu