Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Absolut Repair Cellular - Mleczko regenerujące bardzo uwrażliwione końcówki włosów

 

Mleczko regenerujące Loreal nakładane na suche końcówki, odżywia je i skleja nadając im zdrowy wygląd.

Włosy suche i uwrażliwione są najbardziej zniszczone w dolnych partiach, ponieważ naturalne nawilżenie, pochodzące ze skóry głowy, nie dociera tak daleko.Bardzo często dochodzi wówczas do łamania się włosów. Stan suchej i zniszczonej fryzury pogarsza stylizacja prostownicą i zabiegi koloryzacji. Pomoc przynieść mogą jedynie profesjonalne preparaty fryzjerskie, które stosowane regularnie, mogą przywrócić włosom dawną siłę i blask.

Mleczko regenerujące Expert Absolut Repair Cellular działa podwójnie. Nawilża i regeneruje jak odżywka bez spłukiwania, chroniąc przed ciepłem urządzeń do stylizacji oraz natychmiastowo poprawia wygląd zniszczonych, suchych końcówek. Działa więc jak serum i preparat regenerująco-odżywiający, dodatkowo ułatwiając rozczesywanie i układanie matowych włosów. Doskonale sprawdza się w przypadku pielęgnacji włosów długich i półdługich.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu