Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Volume Expand - Odżywka nadająca objętość włosom cienkim i delikatnym (do spłukiwania)

 

Odżywka do włosów cienkich I delikatnych Expert Volume Expand jest profesjonalnym preparatem fryzjerskim, który skutecznie wzmacnia i unosi włosy u nasady. Pielęgnacja włosów pozbawionych objętości to nie lada wyzwanie dla przemysłu kosmetycznego.

Fryzura pozbawiona gęstości nie staje się nagle bujna i witalna. Kuracja nadająca objętość musi być regularna i intensywna. Odżywki fryzjerskie Loreal pozwalają aktywnie wzmacniać włosy i przywrócić im upragnioną gęstość. System Volume Expand Nutritex wzbogacony został o polimer modelujący i ceramidy, dzięki czemu włosy są odżywione oraz nabierają wewnętrznej siły i sprężystości. Zdrowe i wypielęgnowane kosmyki są pobudzone do wzrostu. Zostają uniesione i łatwo poddają się stylizacji.

Zaawansowana technologicznie formuła pozwala krok po kroku zregenerować delikatne i cienkie włosy dodając im siły, aby stały się elastyczne i gęste. Stopniowa pielęgnacja przynosi zadowalające efekty, szczególnie w połączeniu z szamponem Loreal do włosów cienkich i delikatnych.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu