Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Shine Blond - Odżywka regenerująca i nadająca blask włosom koloryzowanym i naturalnym (do spłukiwania)

 

Odżywka do włosów blond marki Loreal jest wysokiej jakości preparatem fryzjerskim, który pielęgnuje jasny kolor, nadając mu pięknego blasku i witalności Stosowana zarówno do włosów rozjaśnianych, farbowanych, jak i naturalnych, uwydatnia złote refleksy, pielęgnując barwę i chroniąc ją przed promieniami UV i wodą.

Formuła wzbogacona o system Shine Blonde Ceraflash to połączenie aktywnych czynników zwalczających żółta poświatę oraz ceramidu regenerującego i ekstraktu cytrynowego. Odżywka Loreal Expert Shine Blond posiada w swoim składzie czynniki zmiękczające wodę, dzięki czemu pielęgnacja włosów jest dużo bardziej efektywna, a włosy stają się miękkie w dotyku i lśniące. Preparat do spłukiwania, pozostawiony na włosach przez kilka minut, już po pierwszym użyciu przynosi widoczne efekty jedwabistej gładkości i blasku pięknego jasnego koloru.

Odżywka Loreal Expert Shine Blond zalecana jest do regularnego stosowania, by cieszyć się pięknym odcieniem przez dłuższy czas.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu