Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Liss Ultime - Odżywka wygładzająca do włosów niezdyscyplinowanych (bez spłukiwania)

 

Profesjonalna odżywka Loreal bez spłukiwania Expert Liss Ultime skutecznie wygładza poszarpaną powierzchnię włosa, nadając mu satynową strukturę i jedwabistą miękkość w dotyku. Ponieważ nie wymaga zmycia wodą, pozostawiona na włosach, działa jak serum pielęgnacyjne.

Odżywka Expert Liss Ultime jest doskonała do stosowania podczas stylizacji. Formuła preparatu. wzbogacona o system Liss Ultime Polymer AR, natychmiastowo dyscyplinuje niesforne kosmyki i chroni je przed wilgocią oraz ciepłem urządzeń do stylizacji. Polymer AR tworzy na powierzchni włosów trwałą powłokę ochronną, dzięki czemu nawet w wilgotnym klimacie, pozostają one gładkie i nie puszą się.

Odżywka Loreal Expert Liss Ultime, nakładana na włosy wilgotne, osuszone ręcznikiem lub wstępnie podsuszone, ułatwia rozczesywanie i pomaga wystylizować je prostownicą lub okrągłą szczotką. Kosmetyk jest profesjonalnym preparatem, stosowanym nawet w przypadku bardzo trudnych do wygładzenia włosów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu