Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Absolut Repair Cellular - Odżywka regenerująca włosy uwrażliwione (do spłukiwania)

 

Odżywka do włosów zniszczonych i uwrażliwionych ma za zadanie zregenerowanie uszkodzonych partii i nawilżenie ich, przywracając naturalny blask i witalność. Zwykłe preparaty nawilżające często zawodzą, ponieważ obciążają fryzurę.

Odżywka Loreal Expert Absolut Repair Cellular staje na wysokości zadania, dostarczając włosom odpowiedniego nawilżenia i odbudowuje ubytki naderwanych włókien. System Absolut Repair Cellular Lactic Acid posiada kwas mlekowy, który tworzy jonowe połączenia między łańcuchami keratynowymi wewnątrz włosa. Dzięki temu działaniu łodyga zostaje odżywiona i zregenerowana na poziomie strukturalnym. Odżywka Loreal do włosów uwrażliwionych bardzo skutecznie nawilża najbardziej suche partie.Włosy stają się mocne, sprężyste i pełne blasku. Silna fryzura nie ulega przerzedzeniu, jest gęsta i odmłodzona.

Przy regularnym stosowaniu, włosy zyskują witalność na dłużej i są zabezpieczone przed mikrouszkodzeniami w przyszłości.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu