Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Dekoloryzacja Platinium - Pasta dekoloryzująca (bez amoniaku)

 

Profesjonalne farby do włosów oraz preparaty do dekoloryzacji Loreal są zaawansowanymi technologicznie kosmetykami, które manipulują naturalnym pigmentem w sposób możliwie bezpieczny i nie wysuszający.

Pasta do dekoloryzacji bez amoniaku Loreal Platinum jest ekskluzywnym produktem, posiadającym w swoim składzie biały wosk pszczeli. Dzięki specjalnej formule preparat doskonale się rozprowadza i umożliwia niezwykle precyzyjną i równomierną dekoloryzację. Końcowa mieszanka powstaje na skutek połączenia pasty z aktywatorem odżywczym o maksymalnym stężeniu 12%. Jej szkodliwe działanie zostało zminimalizowane.

Jednak bardzo ważne jest przestrzeganie poleceń producenta, co do wykonania końcowego produktu, jak i przebiegu koloryzacji. Po zakończeniu zabiegu, zaleca się stosowanie preparatów takich, jak profesjonalne szampony do włosów Optimiseur Platino Loreal oraz specjalne maski odżywiająco-nawilżające do włosów rozjaśnianych lub z pasemkami.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu