Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Play Ball Deviation Paste - Pasta nadająca fryzurze nieregularność

 

Niesamowicie plastyczna pasta do stylizacji włosów zamienia ich układanie w świetną zabawę. Preparat Play Ball Deviation Paste posiada unikatową formułę bardzo gęstego kremu, dzięki któremu modelowanie włosów jest możliwe w domu przed lustrem. Pasta stosowana w salonach fryzjerskich do profesjonalnej stylizacji, może służyć do samodzielnego układania fryzury według własnego uznania.

Preparat Play Ball Deviation Paste nadaje fryzurze nieregularność i podkreśla wybrane, postopniowane kosmyki. Nadaje włosom niesamowitego wyrazu. Doskonale nadaje się do układania kosmyków krótkich i półdługich. Pozwala na stworzenie zaprojektowanego nieładu na głowie.

Preparat, o dość wysokiej mocy utrwalenia, umożliwia zachowanie wymodelowanego kształtu przez wiele godzin. Chroni fryzurę przed czynnikami zewnętrznymi. Absolutnie nie szkodzi zdrowi włosów, dba o ich dobrą kondycję i piękny, zdrowy wygląd. Najlepsze efekty daje przy podkreślaniu poszczególnych pasm, tworząc tak zwane „pazurki”.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu