Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Super Dust - Puder dodający objętości

 

Puder Techni Art Super Dust jest specjalnej formuły preparatem do stylizacji włosów. Pozwala uzyskać konkretny efekt bardzo gęstej fryzury. Puder mineralny działa jak modelująca pasta, ale w sypkiej konsystencji.

Przy stosowaniu kosmetyku Techni Art Super Dust ekstrawagancka objętość uzyskiwana jest natychmiastowo. Preparat Loreal służy do stosowania na włosach suchych. Przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnik, a następnie nałożyć odrobinę pudru na dłonie lub bezpośrednio na włosy i rozsmarować na całej długości. Następnym krokiem jest tapirowanie fryzury, by kolejno przystąpić do odpowiedniego modelunku gęstych kosmyków.

Preparat Techni Art Super Dust pozwala błyskawicznie uzyskać rezultat dużej objętości fryzury. Profesjonalne produkty do włosów Loreal stosowane są w salonach, ale sklepy fryzjerskie online umożliwiają ich nabycie do domowej stylizacji. Tapirować potrafi każdy, wystarczy zastosować odpowiedni preparat, który ułatwi modelowanie niebagatelnej fryzury i utrwali ją.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu