Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Curl Memory Spray - Spray dodający lokom energii

 

Wysuszone i osłabione włosy kręcone wymagają odpowiednio dobranej pielęgnacji i zastosowania kosmetyków, które doraźnie poprawią ich wygląd. Preparat Techni Art Curl Spray natychmiastowo i skutecznie dodaje włosom energii i blasku, dzięki czemu wydają się automatycznie bardziej gęste oraz pełne życia.

Profesjonalny Spray, rozpylany na wilgotnych kosmykach, jest niesamowicie szybki w swoim działaniu. Może być stosowany bezpośrednio przed stylizacją suszarką lub aplikowany na włosy i pozostawiony do swobodnego wyschnięcia w przypadku naturalnego skrętu. Techni Art Curl Spray gwarantuje średnie utrwalenie, dzięki czemu loki nie rozprostowują się przez wiele godzin, ale jednocześnie są sprężyste i miękkie.

Preparat Loreal zapewnia podkreślenie wypielęgnowanego skrętu oraz promienisty naturalny połysk. Kosmetyk do włosów kręconych Techni Art Curl Spray unosi je od nasady i nie powoduje przeciążenia. Fryzura pozostaje lekka i pełna życia.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu