Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Fix Anti-frizz - Spray mocno utrwalający, chroniący przed puszeniem się włosów pod wpływem wilgoci

 

Spray mocno utrwalający Techni Art Fix Anti-frizz jest profesjonalnym preparatem wygładzającym, który skutecznie utrwala fryzurę i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Wysoka wilgotność powietrza działa na włosy naturalnie kręcone jak suszarka z dyfuzorem.

Podnoszą się i skręcają wokół twarzy. Również włosy falowane mają tendencję do puszenia się w wilgotnym klimacie. Aby zapobiec zniszczeniu wystylizowanej na gładko fryzury, zaleca się stosowanie odpowiedniego preparatu utrwalającego. Loreal Techni Art Anti-frizz skutecznie rozprostowuje włosy i wygładza ich powierzchnię, nadając im cudowny połysk.

Spray Loreal posiada system Ionic Neutralizing, który bardzo skutecznie zabezpiecza przed puszeniem i elektryzowaniem się bujnej fryzury. Bardzo szybko schnie, umożliwiając błyskawiczną stylizację. Zawiera filtry UV, które chronią włosy przed działaniem promieni słonecznych. Działa do 24 godzin, jest niezwykle wydajny i mocny.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu