Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Fix Max - Utrwalający żel do włosów

 

Bardzo mocno utrwalający żel do włosów Techni Art Fix Max jest najwyższej jakości preparatem do stylizacji wszystkich rodzajów włosów. Preparat wspaniale nabłyszcza, nadając efekt mokrej fryzury.

Jego lekka kremowa konsystencja doskonale się rozprowadza na całej długości włosów. Kosmetyk Techni Art Fix Max stosowany jest przez najlepszych fryzjerów, ale może służyć również do codziennej samodzielnej stylizacji przed lustrem. Jest niezwykle łatwy w użyciu. Pomaga zapanować nad niesfornymi kosmykami i skutecznie je wygładzić oraz nabłyszczyć.

Formuła o niesamowitej sile utrwalającej pozwala zachować fryzurę do kilkudziesięciu godzin. Preparat Techni Art Fix Mix został przebadany dermatologicznie, dzięki czemu wiadomo, że jest całkowicie bezpieczny dla skóry głowy i zdrowia włosów. Nie wysusza ich i nie niszczy, pozwalając cieszyć się stylizacją przez długi okres czasu. Profesjonalny żel do włosów Loreal dostępny jest w wybranych sklepach internetowych.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu