Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Gloss Control - Spray nabłyszczająco-utrwalający

 

Doskonała alternatywą, jeśli chodzi o wysokiej jakości preparaty do stylizacji, jest marka Loreal. Kosmetyki do włosów linii Techni Art wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu na skuteczne utrwalenie fryzury połączone z jej pielęgnacją.

Fryzjerski sklep internetowy umożliwia nabycie preparatów Loreal do stylizacji bez wyjścia z domu. Spray nabłyszczająco-utrwalający Techni Art Gloss Control jest wspaniałym produktem, służącym do zachowania fryzury na dłużej i nabłyszczenia jej matowej powierzchni. Włosy pozbawione blasku, choćby były starannie wymodelowane, nie będą wyglądały korzystnie. Preparat nabłyszczający wzbogaca kosmyki o naturalny, zdrowy wygląd.

Kosmetyki profesjonalne do włosów matowych, dzięki swojemu kompleksowemu działaniu poprawiają efekt końcowy i jednocześnie utrwalają nawet najbardziej oporne pasma. Techni Art Gloss Spray jest niezwykle wygodny w aplikacji. Postać aerozolu pomaga w łatwy sposób nałożyć emulsję utrwalającą nie psując kształtu fryzury.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu