Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Horizon Fix - Spray podnoszący włosy u nasady

 

Innowacyjna formuła kosmetyków Techni Art Loreal pozwala na eksperymentowanie z włosami, by uzyskać niebanalna i pełną wyrazu fryzurę. Specjalny Spray do podnoszenia kosmyków u nasady przezwycięża grawitację i gwarantuje uzyskanie nowego, dynamicznego wyglądu.

Preparat Techni Art Horizon Fix w aerozolu jest niezwykle łatwy w aplikacji. Zapewnia mocne utrwalenie fryzury i wrażenie większej objętości. Spray skutecznie podnosi włosy i utrzymuje je w tej pozycji przez wiele godzin. Bardzo szybko schnie, dzięki czemu stylizacja nie sprawia problemów. Mimo wysokiej sile utrwalenia, nie pozostawia na włosach osadu i bardzo łatwo się wyczesuje z włosów. Aplikowany na suche lub wilgotne kosmyki, gwarantuje doskonałe rezultaty gęstej i pełnej życia fryzury.

Najtańsze kosmetyki do włosów, stosowane przez profesjonalistów, dostępne są za pośrednictwem sklepów internetowych, dzięki czemu trafiają do domów i pomagają w samodzielnej stylizacji.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu